Zahajovací výprava Lvíčat do Opočna

V termínu 22.-24. září 2017 proběhla letošní zahajovací výprava oddílu Lvíčat.

Sraz byl v pátek odpoledne v metru na Bořislavce. Za vedoucí jeli Kuře, Lilek a Helča, já (Adam) a Liška jsme jeli jako jejich výpomoc, dále jela spousta Lvíčat. Když se konečně všechna Lvíčata sešla, mohli jsme vyrazit Florenc, odkud nám jel autobus do Opočna. Když jsme dorazili do Opočna, byl už večer. Lvíčatům jsme pomohli se zabydlet, zahráli jsme si s nimi kratičkou hru a nechali je spát.

Druhý den po snídani jsme já, Liška a Lilek vyrazili hrát s dětmi hru do parku v Opočně, Kuře s Helčou mezi tím uvařili oběd. Po obědě jsme si všichni vyšli na procházku do Opočenské obory. V půlce začalo poměrně dost pršet, takže jsme se vrátili celkem promoklí.

Druhý den ráno jsme společně poklidili chalupu a vydali se na autobus. Já s Liškou jsme jeli rovnou z Opočna, vedení se Lvíčaty šli oklikou do Dobrušky a do Prahy dorazili až večer.

Autor: Adam

P.S.: Další fotky jsou k dispozici na adrese https://photos.app.goo.gl/wAfWebPf8KB1ROCK2