Granátka 2016

Ve dnech 16.-20.11. se konala společná výprava celého střediska do oblíbeného resortu Granátka. Ani všudypřítomné bahno nemohlo pokazit atmosféru této výpravy, skvěle jsme si užili hry a besedy v chatě, kratochvíle na dvoře a na zahradě i výlety do okolí. Starší Maníci se vydali dobýt Milešovku, nicméně se z důvodu nehospodárného time managementu dostali pouze na úpatí. Hráli jsme odpolední hru na téma komunistického režimu, po večerech jsme poslouchali vyprávění několika střediskových gerontů, kteří nás obšťastnili návštěvou. Medvědi se po večerech věnovali hraní Ligretta, a to do té míry, že zhruba v té době, kdy Lucka vítězoslavně končila poslední kolo, se už začínala budit některá Lvíčata, takže život se v chalupě letos nezastavil.

Fotky z Granátky jsou k dispozici zde.