Informace k registraci 2023

Jako každý rok, i letos nás v lednu čeká registrace do Junáka spojená s výběrem členských příspěvků, o jejichž zaplacení bychom Vás tímto chtěli požádat. Podrobnosti k platbě včetně unikátního variabilního symbolu a QR kódu najdete ve svých e-mailových schránkách.

Výše členských příspěvků zůstává pro Lvíčata a Maníky s Plejádami na 1000 Kč. Pro ty, kteří využili příspěvku Aktivního města, by měla být částka adekvátně ponížena. V případě, že by pro vás výše příspěvků představovala potíže, nás neváhejte kontaktovat a domluvíme se na individuálním postupu – je možné rozdělit částku do splátkového kalendáře nebo odpustit část či celý příspěvek.

Zároveň budeme velmi vděční, pokud se nás letos rozhodnete podpořit formou daru nad rámec členských příspěvků. K tomuto účelu můžete použít následující platební údaje:

Číslo účtu: 2801131771/2010
Variabilní symbol: 2373
Poznámka: (nezapomeňte prosím uvést jméno dárce)

Díky Vám a vašim darům jsem mohli koupit pozemek na naší kmenové louce, konkrétně č. 679/2 v kat. území Křínov. Je na břehu potoka za obvyklým místem manické kuchyně. Také jsme byli ve fázi podpisu smluv pro část louky na protějším břehu u Týnského potoka, ale prodávající těsně před jejím popisem odstoupil, jelikož nás někdo na poslední chvíli netaktně přeplatil. Pracujeme tedy dál na získání ať již přímo Kosáče, či jiné krásné louky, kam bychom rádi jezdili. A to jen díky Vám!