50 let Javoru: 28. května oheň na Kosáči

Výroční oheň k oslavě 50 let střediska Javor se koná v sobotu 28. 5. na našem dlouholetém tábořišti v údolí Kosího potoka v západních Čechách. Zváni jsou všichni současní i bývalí členové střediska.

Začátek za soumraku – kolem osmé večer.

Pokud pojedete auty, dávejte se dohromady a auta nechávejte na štěrkovém plácku asi 100 m za sjezdem ze silnice Černošín – Planá, neumělé značení tam od soboty bude.

Jídlo i přístřeší vlastní. Voda bude ze studánky, čaj budeme vařit pro všechny.

Slavnostní oheň bude složený z písniček všech dob a Vašeho vzpomínkového vyprávění. Písničky zatím zpívejte cvičně doma, ale pokud máte příhodu spjatou s Javorem a chtěli byste ji na ohni všem vyprávět, dejte mi vědět (nejlépe předem na e-mail dole), nebo se domluvíme na místě.

Času je málo, a i když voda snad stoupat nebude, promýšlejte prosím i délku Vašeho vyprávění.

Na ohni budou současní i bývalí členové a děti ze současných oddílů. Připravených míst k sezení bude hodně, ale jestli budou stačit, nevíme. Zařiďte se podle toho.

Jo, a přijeďte dřív, my Vás vyšleme na soušky na přílož!

Tak se zatím mějte a přijeďte!
Acik – Tomáš Kluh / tom.kluh@seznam.cz