Úspěch na Celostátním kole Svojsíkáče

Tento víkend (15. – 17. září) jsme se s hlídkou Maníci umístili na druhém místě v chlapecké kategorii Svojsíkova závodu 2017. Otestovali jsme si jak naší schopnost spolupráce, dovednosti jednotlivců a mnoho dalších kompetencí, tak i celkovou kvalitu našich vedoucích a oddílů. Maníky a Plejády, a vlastně i celé středisko, jsme reprezentovali mezi čtrnácti dalšími hlídkami, které se umístily nejlépe v jiných krajích České republiky. Pro většinu z nás tato akce byla zakončením našeho Manictví, takže jsme rádi, že jsme si to mohli náležitě užít.

Za naši hlídku děkujeme za spolupráci a gratulujeme družině Rajky z dejvického Kruhu, která obsadila také druhé místo, pro změnu v dívčí kategorii.

Do budoucna přejeme do dalších závodů dalším našim družinám hodně štěstí.

eRZet, Kukla, Uzlík, Kiwi a Jirka

Zvláštní poděkování patří především Hobitovi, bez které bychom se nedostali tak daleko.